CURVES

51,50 zł
Brutto
Wymiary
Ilość

Panele wykonane są ze specjalnie utwardzanego kompozytu na bazie gipsu, włókna szklanego, siatki wzmacniającej oraz innych składników. Można je łatwo docinać każdym narzędziem do drewna oraz nawiercać otwory. Montuje się je klejem montażowym lub gipsowym do każdej powierzchni. Jeśli powierzchnia jest wyjątkowo trudna, śliska lub nierówna, polecamy przed montażem wcześniejsze zagruntowanie powierzchni gruntem np. WELDPRIMER

Można zamówić panele surowe, do pomalowania we własnym zakresie (np. pędzlem bądź wałkiem), dowolną farbą do wnętrz, lub panele pomalowane przez producenta. Panele surowe mogą posiadać drobne nierówności poprodukcyjne , zatem przed pomalowaniem należy je uzupełnić gładzią szpachlową (master masą) a następnie wyrównać papierem ściernym czyli wykonać tzw. zaprawki. Potem należy je zagruntować (do tego celu można użyć standardowego gruntu). Wykonanie zaprawek przez nas to dodatkowy koszt. Natomiast w przypadku zamówienia paneli malowanych, doliczana jest wyłącznie opłata za malowanie (koszt zaprawek nie jest już wliczany).

INFORMACJE TECHNICZNE: 

Wysokość 600* mm
Szerokość 600* mm
Grubość 10 - 35 mm
Powierzchnia 0,36 m²
Waga ok. 7 kg
Tworzywo wysokiej jakości kompozyt na bazie gipsu
Zastosowanie do wewnątrz
Montaż Weldfix-Ultra


INFORMACJE DODATKOWE:

* Tolerancja wymiarów do 1 cm, w danej partii do 1 mm

- Minimalne zamówienie - 12 sztuk paneli

DOSTAWA I MONTAŻ:

- Produkty wysyłane są do klienta z magazynu producenta/dystrybutora starannie ułożone na palecie.

- Czas dostawy przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

- Po przekazaniu zamówienia do wysyłki natychmiast powiadomimy Cię o tym drogą mailową. Stan zamówienia możesz również śledzić w swoim profilu użytkownika.

- Po odebraniu przesyłki od kuriera należy bezzwłocznie sprawdzić w jego obecności czy zamówiony towar jest pozbawiony wad. W przypadku gdy towar uległ uszkodzeniu, należy spisać protokół szkody który jest niezbędny w celu uzyskania pełnowartościowego towaru.

- Do montażu polecamy dedykowaną przez producenta chemię.

- Podłoże do którego będziemy mieli zamiar montować produkt musi być suche, czyste, gładkie i wolne od tłuszczu.

- Towar przed montażem najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej przez 24 godziny. Wilgotność nie może być zbyt wysoka.

- Dalsze procesy montażu opisane w dołączonej do dostawy instrukcji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: